REKRYTOINTI: Etsimme raskaan sarjan aikaansaavaa pilkunviilaajaa!

Tunnistatko itsesi tästä?

  • Olet raskaan liikenteen ja kuljettajakoulutusalan todellinen ammattilainen.
  • Osaat muun muassa kaiken, mutta omasta mielestäsi liian vähän.
  • Osaat ilmaista asiat kirjallisesti täsmällisesti, selkeästi ja loogisesti – sanalla sanoen ymmärrettävästi.
  • Osaat käyttää tietokonetta ja tyypillisiä hyötyohjelmia hyvin, mutta haluat osata ne loistavasti.
  • Teet työsi aina niin, että voit olla ylpeä sen tuloksista.
  • Olet huipputyyppi myös työkaverina.

Jos vastaat ”ehdottomasti kyllä” kaikkiin kysymyksiin, tule meille töihin. Tarjoamme sinulle liikaa töitä, tarpeeksi palkkaa ja vähän hankalia työtovereita. Vastineeksi haluamme 101,5 % sitoutuneen, idearikkaan, oivaltavan, ahkeran ja aikaansaavan työkaverin.

Työtehtävinäsi tulevat olemaan opetusmateriaalien tuottaminen ja digitaalisten oppimisympäristöjen kehittäminen. Opetusmateriaalien tuottamisessa osuutesi on laadukkaan ja mielenkiintoisen sisällön tuottaminen, graafikkomme vastaa ulkoasun tyylittelystä. Esittelyt oppikirjoistamme ja sähköisistä oppimateriaaleistamme löydät sivustolta www.kuljettajakoulutus.fi. Työ on mahdollista hoitaa myös etätyönä, joten asuinpaikkasi ei ole meille ratkaiseva tekijä.

Lähetäthän työhakemuksesi sähköpostiosoitteeseen erkki.heiskanen@kuljetusturva.fi 30.6.2017 mennessä.

Lisätietoja tehtävästä toimitusjohtaja Erkki Heiskanen (040 582 6000 / erkki.heiskanen@kuljetusturva.fi.

Jaa sisältö:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone